Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Psikoterapi mevcut sorunlarınızın, hayatınıza yön veren kararlarınızın, zayıflıklarınızın, korkularınızın ve yetersizliklerinizin temelinde yatan sebepleri ve kaynakları keşfetmenizi sağlayacak bir yolculuk gibidir. Bu yolculuk sizi asıl yaşamak istediğiniz hayata götürecek ve kendinizle ilgili henüz fark etmediğiniz güçlü yönlerinize keşfedebileceğiniz bir süreçtir. Bu süreç sizi geçmişte maruz kaldığınız travmatik yaşantıların ve yıkıcı ilişkilerin esaretinden ve taşımak zorunda kaldığınız size ait olmayan yüklerden kurtulmanıza imkân sağlayacaktır. Bu değişim ve dönüşüm yolculuğuna hazır hissettiğiniz taktirde size eğitimim, deneyimim ve samimiyetimle eşlik etmek isterim. Tünelin sonundaki ışığa birlikte ulaşalım

Çalışma Alanları

-Kaygı Problemleri (obsesif kompulsif bozukluk, panik atak, sosyal fobi, basit fobiler, yaygın anksiyete sorunları, travma sonrası korkular)

-Ruhsal Çökkünlük

-Sorunlu kişilik yapılanmaları(narsisistik kişilik, borderline kişilik, şizoid kişilik, çekingen kişilik, bağımlı kişilik, mükemmelliyetçi kişilik)

-Yakın ilişki sorunları(terkedilme korkusu, duygusal değişkenlik, öfke kontrol problemleri, kararsızlık, boşluk duygusu, boğulma ve bunalma )

- Aile ve arkadaş ilişkilerindeki sorunlar

-Ebeveynlerle yaşanan çatışmalar

-Eleştirilme korkusu

-Bilişsel hatalar / Düşünce hataların yeniden yapılandırılması

-Travmalar

-Yas süreci sorunları

-Cinsel yaşama dair uyum problemleri